Privātuma politika

Privātuma politika

Mēs vēlamies, lai Jūs zinātu, kādus datus par Jums mēs apkopojam un kur mēs tos izmantojam. Mēs katru dienu strādājam, lai Jums nodrošinātu raitu un ērtu iepirkšanos e-veikalā xadobaltic.lv piedāvātu aktuālās preces, ieklausītos Jūsu vēlmēs un komentāros, sniegtu aktuālo informāciju par labākajiem piedāvājumiem un nodrošinātu ērtu pārlūkošanas pieredzi vietnē. Tāpēc mēs augstu vērtējam Jūsu personas datu drošību un nodrošinām visus apstākļus, lai dati tiktu apstrādāti pārredzamā veidā, bet informācija par to apkopošanu tiktu sniegta skaidri un pārredzami.

Augstu vērtējot Jūsu privātumu un mums iesniegtos personas datus, mēs dalāmies ar izsmeļošu informāciju par to, kādi Jūsu personas dati un kādiem mērķiem tiek izmantoti. Ja Jums ir jautājumi vai komentāri, sazinieties ar mums pa e-pastu:vcp@inbox.lv

Kādus datus mēs apkopojam?

Pērkot preci interneta veikalā „xadobaltic.lv”, mēs noslēdzam pirkuma līgumu, un tā izpildei minimālā nepieciešamā informācija ir Jūsu vārds, uzvārds, tālruņa numurs, e-pasta adrese un, ja izvēlaties piegādi mājās, arī adrese. Jūsu kontaktinformācija ir nepieciešama, lai varētu Jūs informēt par pasūtījuma izpildes procesu un citiem ar pasūtījumu saistītiem jautājumiem. Šī personiskā informācija ir nepieciešama tikai konkrētā līguma noslēgšanai un īstenošanai.

Lai varētu iegādāties preces uz nomaksu, nepieciešama papildu informācija: Jūsu personas kods, personas dokumenta numurs, personu apliecinoša dokumenta kopija, informācija par nodarbinātības situāciju un informācija, lai pirms līguma noslēgšanas novērtētu Jūsu iespēju samaksāt par preci. Bez šīs informācijas mēs nevarēsim piedāvāt preču iegādi uz nomaksu.

Lai pārlūkošanu vietnē „xadobaltic.lv” padarītu ērtu un efektīvu, bet aktuālās preces Jūs varētu atrast pēc iespējas ātrāk, mēs saglabājam šādu informāciju:

 • Jūsu pirkumu un darbību vēsture tīmekļa vietnē;
 • izmantotās ierīces IP adrese (piemēram, lai Rīgas iedzīvotājiem sniegtu informāciju par tieši Rīgas veikalā rīkotajām akcijām);
 • maksājumu vēsture, lai Jums atvieglotu iepirkšanos, piedāvājot Jūsu iecienītāko maksājuma veidu;
 • mūsu sarakstes un sarunu vēsture, lai atbildētu uz jautājumiem, kas saistīti ar Jūsu pasūtījumu, un Jūs identificētu, ja mēs nevaram pārbaudīt Jūsu personu apliecinošo dokumentu;
 • video dati no videonovērošanas iekārtām mūsu veikalos. Video ieraksts mums ir aktuāls tikai Jūsu drošības dēļ.

Jūsu ērtībai papildus Jūs varat sniegt mums šādu informāciju: dzimums, dzimšanas datums, personīgajā kontā saglabāt maksājumu kartes datus, ierakstīt kontaktinformāciju par trešajam personām, kuras saņem preces. Šie dati nav obligāti un ir paredzēti tikai ērtākai „xadobaltic.lv” sniegto e-veikala pakalpojumu sniegšanai.

Kādus datus mēs nevācam, neglabājam un nesaistām ar personu?

Veicot savu tiešo darbību un sazinoties ar Jums, mēs noteikti:

 • neapkopojam un nesaglabājam Jūsu pārlūkošanas vēsturi trešo personu tīmekļa vietnēs;
 • nenosūtām nekādus datus saistībā ar Jūsu pārlūkošanu mūsu vietnē, pēc kuriem varētu identificēt Jūsu personu.

Kam mēs izmantojam apkopojamos personas datus?

Jūsu personas datus mēs izmantojam tikai un vienīgi, lai uzlabotu mūsu sniegtos pakalpojumus un lai tie vislabāk atbilstu Jūsu vajadzībām un paradumiem. Tātad mēs apkopojam personas datus, lai:

 • Jums atvieglotu iepirkšanos, kad Jūs izveidojat personīgo kontu mūsu e-veikalā;
 • piedāvātu Jums aktuālas preces;
 • mēs varētu analizēt savu darbību un nodrošināt, lai mūsu interneta veikala xadobaltic.lv izmantošana Jums būtu pēc iespējas vienkāršāka un ērtāka. Ir svarīgi atzīmēt, ka 8 no 10 gadījumiem darba procesiem mēs izmantojam anonimizētus datus (nav iespējams noteikt, vai dati ir par Jums), pēc kuriem nav iespējams identificēt konkrētu personu;
 • informētu Jūs par ekskluzīviem piedāvājumiem, kuri sagatavoti tikai Jums;
 • sniegtu Jums informāciju par jaunumiem, organizētajām loterijām, akcijām un projektiem;
 • efektīvi izskatītu Jūsu pieprasījumus un sūdzības;
 • nodrošinātu Jūsu iegādātajām precēm garantijas apkalpošanu.

Kā mēs glabājam un apstrādājam personas datus?

Izmantojot organizatoriskos un tehniskos līdzekļus, mēs nodrošinām, lai Jūsu personas dati tiktu aizsargāti pret jebkādām nelikumīgām darbībām: personas datu grozīšanu, izpaušanu vai iznīcināšanu, personas identitātes zādzību, krāpšanu.

Mūsu iekšējā organizatoriskā sistēma ir izveidota tā, lai Jūsu personas datiem varētu piekļūt un tos apstrādātu tikai tās personas, kam ir īpašas pilnvaras, taču pat šīm personām ir ierobežota piekļuve Jūsu personas datiem, ja darba funkciju pildīšanai pilnībā pietiek ar anonimizētiem datiem.

Tāpēc Jūsu personas datu aizsardzības līmenis atbilst visaugstākajiem drošības standartiem.

Lai Jūsu personas dati būtu pilnībā aizsargāti, ieteicams pievērst uzmanību un pārliecināties, lai, pieslēdzoties mūsu e-veikalam, Jūsu personas datus neredzētu nepiederošas personas un lai tie tiktu pareizi glabāti. Mēs iesakām regulāri mainīt pieteikšanās paroli, glabāt maksājumu karšu un citus datus, kurus izmantojot, lai nevarētu tikt pārkāpta Jūsu personas datu drošība un konfidencialitāte.

Mūsu tīmekļa vietne ir aizsargāta saskaņā ar drošības protokolu, kura pamatā ir datu šifrēšanas sistēmas sertifikāts (SSL). Šāda e-veikala mājas lapas adresē ir burts „s”: „https://”.

Kādā veidā var piedalīties savu personas datu apstrādē?

Mēs vācam un izmantojam personas datus pārredzamā un godīgā veidā, tāpēc mums ir svarīgs Jūsu ieguldījums datu apstrādē. Savu personas datu apstrādē Jūs varat piedalīties šādos veidos:

 • paši koriģēt, labot, mainīt savus personas datus personīgajā kontā;
 • pieprasīt, lai mēs labojam Jūsu personas datus, ja iepazīstaties ar personas datiem un konstatējat, ka dati ir nepareizi, nepilnīgi vai neprecīzi;
 • pieprasīt, lai mēs iznīcinām personas datus, ja esat iepazinies ar saviem personas datiem un nolemjat, ka: i) Jūsu personas dati nav vajadzīgi to mērķu sasniegšanai, kuriem tie tika apkopoti vai citādi apstrādāti; (ii) vēlaties atcelt savu piekrišanu Jūsu personas apstrādei; (iii) Jūsu personas dati tiek apstrādāti nelikumīgi;
 • nepiekrist Jūsu personas datu apstrādei tiešā mārketinga nolūkos;
 • vērsties Valsts datu inspekcijā, kura veic personas datu apstrādes uzraudzību.

Mēs varam ierobežot Jūsu personas datu vākšanu un izmantošanu, ja Jūs izlemjat, ka Jūsu personas dati:

 • ir neprecīzi (šajā gadījumā personas datu apstrādes darbības aprobežosies ar datu precizitātes pārbaudi);
 • tiek apstrādāti nelikumīgi, taču Jūs nepiekrītat savu datu dzēšanai;
 • ir nepieciešami, lai izteiktu, izpildītu vai aizsargātu juridiskās prasības;
 • tiek apstrādāti, neskatoties uz Jūsu iebildumiem pret šādu personas datu apstrādi (datu apstrāde tiks ierobežota, līdz tiks pārbaudīts, vai iemesli, kuru dēļ mēs apstrādājam Jūsu personas datus, ir nepieciešami).

Iesaistīties personas datu apstrādē Jūs varat:

 • Jūsu personīgajā www. xadobaltic.lv kontā;
 • atsūtot pieprasījumu uz e-pastu: vcp@inbox.lv
 • Jūs vienmēr esat laipni gaidīti arī mūsu tirdzniecības vietās, adreses: Rīga, Ulbrokas iela 44b

Kā uzzināt par izmaiņām datu apstrādē?

Mēs augstu vērtējam Jūsu personas datu drošību, tāpēc datu apstrādes izmaiņu gadījumā mēs nekavējoties Jūs informēsim, nosūtot paziņojumu uz Jūsu norādīto e-pasta adresi vai nosūtot paziņojumu, pirms iegādājaties preces e-veikalā.

Kāpēc tiek izmantoti sīkfaili?

Sīkfaili ir mazi teksta faili, kuri tiek lejuplādēti Jūsu ierīcē, kad Jūs apmeklējat attiecīgo tīmekļa vietni. Mēs nodrošinām to, ka sīkfaili palīdz identificēt tikai Jūsu ierīci, bet ne Jūs kā konkrētu personu.

Gan mēs, gan citas tīmekļa vietnes izmanto sīkfailus, lai Jūsu apmeklējumu vietnē padarītu vienkāršāku un efektīvāku, citiem vārdiem sakot, lai tā atbilstu Jūsu vajadzībām. Teiksim, Jūs ievietojat preci grozā un nolemjat turpināt meklēt citas preces. Ja vietni pārlūkojat ilgāk nekā pusstundu un tikai pēc tam nolemjat samaksāt par precēm, iepirkumu grozs jau būs tukšs, jo sistēma nespēj atcerēties Jūsu pēdējās iepirkšanās darbības. Lai iepirkšanās notiktu gludi, mēs izmantojam sīkfailus, kuras palīdz sistēmai atcerēties šo informāciju, tāpēc Jums vairs nevajag otrreiz meklēt tās pašas preces.

Sīkfaili mums palīdz analizēt Jūsu pārlūkošanas vēsturi „xadobaltic.lv” e-veikalā. Mēs šo informāciju pārvēršam par iespēju ērti izmantot mūsu pakalpojumus, piemēram, lai Jūs saņemtu visaktuālākos komerciālos piedāvājumus. Lai mūsu pakalpojumu ērta izmantošana neaprobežotos tikai ar tīmekļa vietni, šie dati var tikt nodoti mūsu reklāmas pakalpojumu partneriem. Viņiem tiek sniegti anonimizēti dati, kuri tiek izmantoti tikai tādā mērā, cik tas nepieciešams kvalitatīvu pakalpojumu sniegšanai.

Sīkfaili nevar sasaistīt informāciju ar konkrētu personu, t. i., tās apkopo tikai anonimizētus datus.

Ja izlemjat, ka sīkfaili Jums tomēr nepatīk, vienmēr varat tās izdzēst no savas pārlūkprogrammas. Jūs arī varat jebkurā laikā atcelt savu piekrišanu sīkfailu izmantošanai, nosūtot mums pieprasījumu uz e-pastu: vcp@inbox.lv Mēs rūpējamies par jūsu privātumu un personas datu drošību. Īstenojot Eiropas Parlamenta un Padomes Regulu (ES) 2016/679 (2016. gada 27. aprīlis) par fizisko personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti, ar ko tiek atcelta Direktīva 95/46/EK (Vispārīgā datu aizsardzības regula), mēs nodrošinām jums īpaši caurskatāmu un godīgu jūsu personas datu apstrādi. Šajā privātuma politikā jūs varat iepazīties ar savām tiesībām un saņemt informāciju par jūsu personas datu apstrādi.

KĀ MĒS ESAM MAINĪJUŠIES KOPŠ JAUNĀ LIKUMA STĀŠANĀS SPĒKĀ?

Kopš mūsu darbības sākuma mēs rūpējamies par jūsu personas datu drošību, tāpēc mūsu darbībā nav kardinālu izmaiņu. Pēc jaunās regulas stāšanās spēkā mums vajadzēja tikai papildināt jūsu tiesības ar jaunajām. Mēs turpināsim ievērot visus šos personas datu aizsardzības principus:

 • Personas datu apstrādi veikt likumīgā, godīgā un pārskatāmā veidā (likumības, godīguma un pārredzamības princips);
 • Personas datus vākt noteiktiem, skaidri definētiem un likumīgiem mērķiem un turpmāk neapstrādāt tos tādā veidā, kas nav savienojams ar šiem mērķiem (mērķa ierobežojuma princips);
 • Nodrošināt, lai apstrādājamie personas dati būtu adekvāti, piemēroti un tikai tādi, kuri vajadzīgi, lai sasniegtu mērķus, kuriem tie tiek apstrādāti (datu minimizācijas princips);
 • Nodrošināt, lai personas dati ir precīzi un nepieciešamības gadījumā atjaunināti; veikt visus nepieciešamos pasākumus, lai nodrošinātu to, ka personas dati, kas nav precīzi attiecībā pret to apstrādes mērķiem, nekavējoties tiek dzēsti vai laboti (precizitātes princips);
 • Personas datus glabāt tādā formā, lai datu subjektu identitāti varētu identificēt ne ilgāk, kā tas ir nepieciešams nolūkiem, kādiem personas dati tiek apstrādāti (uzglabāšanas ilguma ierobežošanas princips);
 • Personas datus apstrādāt tādā veidā, lai ar pienācīgiem tehniskiem vai organizatoriskiem pasākumiem nodrošinātu personas datu pienācīgu drošību, tai skaitā aizsardzību pret neatļautu vai nelikumīgu datu apstrādi, kā arī pret nejaušu zaudēšanu, iznīcināšanu vai sabojāšanu (integritātes un konfidencialitātes princips).

KĀDUS PERSONAS DATUS PAR MANI JŪS NOTEIKTI NEVĀCAT UN NEAPSTRĀDĀJAT?

 • Mēs neapkopojam jūsu pārlūkošanas vēsturi trešo personu tīmekļa vietnēs un to nesaglabājam;
 • Mēs nenosūtām nekādus datus par jūsu pārlūkošanu mūsu vietnē, pēc kuriem varētu identificēt jūsu personu.

KĀDUS MANUS PERSONAS DATUS JŪS VĀCAT UN APSTRĀDĀJAT?

Mēs apkopojam un apstrādājam tikai adekvātus un atbilstošus jūsu personas datus, kuri ir nepieciešami, lai sasniegtu mērķus, kuriem tie tiek apstrādāti.

PERSONAS DATI, KURUS MĒS VĀCAM UN APSTRĀDĀJAM, KAD JŪS IEPĒRKATIES

Kad jūs iepērkaties mūsu e-veikalā xadobaltic.lv, neveidojot individuālu kontu, līguma noslēgšanai un izpildei mēs apkopojam šādus jūsu personas datus:

 • Vārds;
 • Uzvārds;
 • Tālruņa numurs;
 • E-pasta adrese;
 • Jūsu iegādāto preču piegādes adrese.

Norādīt preču piegādes adresi mēs lūdzam tikai tad, ja, veidojot pasūtījumu, jūs vēlaties, lai jūsu ērtībai preces nogādājam norādītajā adresē.

PERSONAS DATI, KURUS MĒS VĀCAM UN APSTRĀDĀJAM, KAD JŪS IZVEIDOJAT KONTU MŪSU E VEIKALĀ, BET NEVEICAT PIRKUMU

Lai iepirkšanās mūsu e-veikalā xadobaltic.lv jums būtu pēc iespējas ērtāka un ātrāka, jūs varat izveidot personīgo kontu. Kad jūs izveidojat personīgo kontu, mēs apkopojam un apstrādājam šādus jūsu datus:

 • Vārds;
 • Uzvārds;
 • E-pasta adrese;
 • Tālruņa numurs;
 • IP adrese.

MĒS VĀCAM UN APSTRĀDĀJAM PERSONAS DATUS, KURUS JŪS MUMS IESNIEDZAT BRĪVPRĀTĪGI

Izveidojot kontu mūsu tiešsaistes veikalā xadobaltic.lv, jūs varat iesniegt papildu personas datus, kuri nav obligāti preču iegādei un kuri var tikt izmantoti, lai nosūtītu jums apsveikumu dzimšanas dienā, jums pirmajiem izteiktu vispārīgus un individualizētus piedāvājumus, radot iespēju piedalīties mūsu organizētajās akcijās un programmās vai atvieglotu citu pirkumu veikšanu.

Papildus jūs varat sniegt mums šādu savu informāciju:

 • Dzimums;
 • Dzimšanas datums;
 • Personīgajā kontā saglabātie maksājumu kartes dati.

CITI PERSONAS DATI, KURUS MĒS VĀCAM UN APSTRĀDĀJAM, KAD JŪS IZMANTOJAT MŪSU E VEIKALU

Kad esat veikuši pirkumus mūsu e-veikalā, jūsu ērtībai mēs arī apkopojam un apstrādājam šādus datus:

 • Pirkumu vēsture;
 • Jūsu uzvedības vēsture e-veikalā;
 • IP adrese;
 • Maksājumu vēsture;
 • Jūsu un mūsu savstarpējās komunikācijas vēsture, ieskaitot elektronisko saraksti un telefona sarunu ierakstus;
 • Trešo personu, kuras saņem preces, pamatinformācija.

Norādīt citu personu, kura saņems jūsu iegādātās preces, jūs drīkstat, ja šī persona ir devusi savu piekrišanu. Sniedzot mums informāciju par trešajām personām, kuras saņems preces, jūs apstiprināt, ka jums ir šo personu piekrišana viņu personas datu pārsūtīšanai, izmantošanai un apstrādei.

AR KĀDU MĒRĶI JŪS VĀCAT UN APSTRĀDĀJAT MANUS PERSONAS DATUS?

Jūsu personas datus vācam tikai noteiktiem, skaidri definētiem un likumīgiem mērķiem un turpmāk neapstrādājam ar šiem mērķiem nesavienojamā veidā.

AR MĒRĶI SAGATAVOTIES NOSLĒGT LĪGUMU APSTRĀDĀJAMIE JŪSU PERSONAS DATI

Kad jūs izveidojat personīgo kontu mūsu e-veikalā, bet neko nenopērkat, jūs jebkurā laikā atgriežoties tajā varēsiet turpināt savu iepirkšanos, papildus vairs nereģistrējoties. Ar mērķi sniegt jums iespēju jebkurā brīdī turpināt savu iepirkšanos mēs arī vācam šos jūsu personas datus:

 • Vārds;
 • Uzvārds;
 • Tālruņa numurs;
 • E-pasta adrese;
 • IP adrese.

Šim mērķim jūs varat iesniegt arī savus papildu personas datus, kurus mēs apstrādāsim tikai tad, ja tos ievadīsiet un saglabāsiet savā personīgajā kontā.

AR MĒRĶI NOSLĒGT UN IZPILDĪT LĪGUMU APSTRĀDĀJAMIE JŪSU PERSONAS DATI

Lai mēs varētu jums pārdot jūsu izvēlētās preces interneta veikalā xadobaltic.lv, mums ir jāapstrādā šie jūsu personas dati:

 • Vārds;
 • Uzvārds;
 • Tālruņa numurs;
 • E-pasta adrese;
 • Jūsu iegādāto preču piegādes adrese;
 • IP adrese.

Norādīt preču piegādes adresi mēs lūdzam tikai tad, ja, veidojot pasūtījumu, jūs vēlaties, lai jūsu ērtībai preces nogādājam norādītajā adresē.

Diemžēl, ja nesniegsiet šos personas datus, mēs nevarēsim jums pārdot preces, jo šo datu apstrāde mums ir nepieciešama līguma noslēgšanai un izpildei, tāpat personas datu apstrāde mums ir saistoša saskaņā ar Latvijas Republikas tiesību aktiem, kuri reglamentē internetā veicamos norēķinus, kā arī grāmatvedības uzskaiti.

AR PAKALPOJUMU UZLABOŠANAS UN DARBĪBAS ANALĪZES MĒRĶI APSTRĀDĀJAMIE JŪSU PERSONAS DATI

Vēlamies, lai mūsu interneta veikala xadobaltic.lv izmantošana jums būtu pēc iespējas vienkāršāka un ērtāka, tāpēc veicam pastāvīgu savas darbības analīzi, kuras laikā analizējam un apstrādājam šādus jūsu personas datus:

 • Pirkumu vēsture;
 • Mūsu e-veikala pārlūkošanas vēsture;
 • Maksājumu vēsture;
 • Atsauksmes par jūsu pirktajām precēm;
 • Aptauju laikā sniegtās atbildes;
 • Jūsu un mūsu savstarpējās komunikācijas vēsture, ieskaitot elektronisko saraksti un telefona sarunu ierakstus.

KOPĪGO UN INDIVIDUALIZĒTO PIEDĀVĀJUMU SNIEGŠANAI, KĀ ARĪ PROFILĒŠANAS NOLŪKĀ APSTRĀDĀJAMIE JŪSU PERSONAS DATI

Ar mērķi noteikt konkrēti jūsu iecienītas un jums aktuālas preces, lai varētu sniegt jums individualizētus piedāvājumus. Jūsu personas datu apstrāde ar automatizētas analīzes veidā nodrošina, ka jums netiks piedāvātas jums neaktuālas preces, un, taupot jūsu laiku, tiks sniegti tikai jums interesējošu preču piedāvājumi. Automatizētās analīzes rīki balstās uz jūsu iepirkšanās vēsturi un citu jūsu sniegto informāciju:

• Vārds; • Tālruņa numurs; • E-pasta adrese; • Piegādes adrese; • Piegādes veidu vēsture; • Ierīču identifikācijas numuri.

Lai jūs labāk iepazītu un sniegtu jums individualizētu, jums aktuālu informāciju par precēm, mūsu organizētajām loterijām, akcijām un projektiem, mēs izveidojam jūsu profilu, kura izstrādei mēs izmantojam šādus jūsu personas datus:

 • Vārds;
 • Tālruņa numurs;
 • E-pasta adrese;
 • Piegādes adrese;
 • Piegādes veidu vēsture;
 • Maksāšanas veidu vēsture;
 • Mūsu e-veikala pārlūkošanas vēsture;
 • Pirkumu vēsture;
 • IP adrese;
 • Ierīču identifikācijas numuri.

Jums ir tiesības jebkurā brīdī atteikties no tā, ka mēs apstrādājam jūsu personas datus kopīgo un individualizētu piedāvājumu izteikšanai sakarā ar precēm un mūsu loterijām, akcijām un projektiem. Atteikties no tā, ka mēs apstrādājam jūsu personas datus iepriekšminētajiem mērķiem, jūs varat, iesniedzot savu atteikumu rakstiski, pa e-pastu vcp@inbox.lv vai atjauninot savas izvēles savā reģistrācijas formā.

AR MĒRĶI NOVĒRTĒT UZTICAMĪBU APSTRĀDĀJAMIE JŪSU PERSONAS DATI

Lai nodrošinātu pakalpojumu kvalitāti un samazinātu laiku no jūsu pasūtījuma saņemšanas līdz izpildei, mēs apstrādājam jūsu personas datus, kas saistīti ar jūsu iesniegtajiem pasūtījumiem un to saņemšanu. Vadoties pēc šiem datiem, tiek aprēķināts jūsu reitings, kas parāda, kāda ir ticamība, ka jūs paņemsiet savu pasūtījumu tajā veidā, kuru norādījāt, pērkot preci. Ja jūs bieži nepieņemat savu pasūtījumu, jūsu reitings samazinās un jūs var lūgt veikt priekšapmaksu par pasūtītajām precēm, nevis apmaksāt preces to saņemšanas laikā. Šis reitings netiek publicēts un tas tiek izmantots tikai Uzņēmuma darbības, drošības, krāpniecības novēršanas mērķim. Ja jūs nepiekrītat šim reitingam, varat sniegt savas nepiekrišanas argumentus un pēc to izvērtēšanas pārskatīsim jūsu reitingu.

JŪSU LŪGUMU UN JAUTĀJUMU IZSKATĪŠANAS NOLŪKĀ APSTRĀDĀJAMIE JŪSU PERSONAS DATI

Lai nodrošinātu jums kvalitatīvus pakalpojumus un nodrošinātu vispusīgu apkalpošanu, jūsu personas datus, kurus jūs mums iesniedzat, izveidojot personīgo kontu un iepērkoties, mēs apstrādājam arī jūsu jautājumu un lūgumu izskatīšanas nolūkā.

JŪSU UN MŪSU DROŠĪBAS MĒRĶIEM

Lai nodrošinātu jūsu un mūsu darbinieku drošību, kā arī novērstu preču zādzības no fiziskajiem veikaliem un preču saņemšanas vietām, mēs esam ierīkojuši novērošanas kameras. Kad apmeklējat mūsu veikalus vai preču saņemšanas vietas, jūs tiekat filmēti. Video ierakstus mēs pārskatām incidentu, zādzību vai citu noziedzīgu darbību gadījumos, lai aizsargātu cietušo personu likumīgās intereses.

VAI MANI PERSONAS DATI TIEK APKOPOTI UN APSTRĀDĀTI LIKUMĪGI?

Mēs garantējam, ka jūsu personas datus mēs vācam tikai likumīgu iemeslu dēļ, t. i., jūsu personas datus mēs apkopojam un apstrādājam tikai:

 • Kad jūs pērkat preces, starp jums un mums tiek noslēgts pirkuma līgums, un apstrādājam jūsu datus uz tā pamata;
 • Kad reģistrējaties mūsu e-veikalā un izveidojat personīgo kontu, jūsu datus apstrādājam, gatavojoties, ka nākotnē jūs pirksiet preces;
 • Kad jūs dodat piekrišanu apstrādāt jūsu personas datus;
 • Izpildot mums piemērojamo likumu prasības;
 • Pēc valsts pilnvaroto institūciju norādījuma.

VAI ES VARU NEPIEKRIST SAVU PERSONAS DATU APSTRĀDEI UN TOMĒR IZMANTOT XADO.LV E-VEIKALU?

Jūs vienmēr varat nepiekrist jūsu personas datu papildu apstrādei, kas paredzēta tikai analīzes un mārketinga vajadzībām. Tomēr bez pasūtīšanai nepieciešamajiem datiem nav iespējams veikt pirkumu, jo mēs nevaram izpildīt šādu pasūtījumu.

KAM TIEK NODOTI MANI PERSONAS DATI?

Personas dati tiek nosūtīti tikai uzticamām trešajām pusēm, ar kurām mēs esam noslēguši līgumu, un tikai tādā apjomā, kāds nepieciešams pakalpojuma sniegšanai. Lai nodrošinātu jums atbilstošus pakalpojumus, mēs nosūtām jūsu personas datus šiem saviem partneriem:

 • Kurjeru pakalpojumu uzņēmumi, kas jums piegādā preces jūsu norādītajās adresēs;
 • Preču piegādātāji, kas jums tieši piegādā preces;
 • Finanšu pakalpojumu uzņēmumi, ar kuriem jūs noslēdzat līgumu par preču pirkšanu uz nomaksu;
 • Uzņēmumi, kas nodrošina zvanu centru pakalpojumus;
 • Garantijas apkalpošanas uzņēmumi;
 • Uzņēmumi, kas sniedz meistaru pakalpojumus;
 • Tirgdarbības un mārketinga pakalpojumu uzņēmumi.

Jūsu personas datus sniedzam arī:

 • Tiesībaizsardzības iestādēm Latvijas Republikas tiesību aktu noteiktajā kārtībā;
 • Valsts iestādēm un tiesām, ja šāds pienākums ir paredzēts piemērojamajos tiesību aktos.

CIK ILGI TIEK GLABĀTI MANI PERSONAS DATI?

Jūsu personas dati tiek glabāti tik ilgi, cik tas nepieciešams, lai izpildītu preču pirkuma līgumu, bet ne mazāk, kā to nosaka mūsu darbību regulējošie tiesību akti. Jūsu personas dati, kuri tiek apstrādāti uz Jūsu piekrišanas pamata, tiek apstrādāti un glabāti līdz Jūsu piekrišanas atcelšanas dienai.

KĀ ES VARU PIEKĻŪT SAVIEM PERSONAS DATIEM, KURI TIEK APSTRĀDĀTI?

Jums ir tiesības iepazīties ar jūsu personas datiem, kurus mēs apstrādājam. Saviem personas datiem, kurus mēs apstrādājam, jūs varat piekļūt šādos veidos:

 • Jūsu personīgajā kontā xadobaltic.lv;
 • Atsūtot pieprasījumu mums uz e-pastu: vcp@inbox.lv;
 • Ierodoties mūsu tirdzniecības vietā.

KĀ ES VARU MAINĪT/PRECIZĒT SAVUS PERSONAS DATUS?

Ja konstatējat, ka jūsu personas dati ir neprecīzi vai nepilnīgi un vēlaties tos mainīt vai precizēt, to var izdarīt šādos veidos:

 • Jūsu personīgajā kontā xadobaltic.lv;
 • Atsūtot pieprasījumu mums uz e-pastu: vcp@inbox.lv;
 • Ierodoties mūsu tirdzniecības vietā.

VAI ES VARU PIEPRASĪT IZDZĒST MANUS PERSONAS DATUS?

Jums ir tiesības pieprasīt, lai mēs vairs neapstrādājam jūsu personas datus un tos dzēšam. Jūsu personas dati tiks dzēsti pēc jūsu pieprasījuma saņemšanas. Diemžēl jūsu personas dati netiks dzēsti no mūsu datubāzes, ja pēc jūsu pieprasījuma saņemšanas mēs konstatēsim, ka:

 • Jūsu personas dati ir vajadzīgi, lai sasniegtu mērķus, kuriem tie tika apkopoti vai apstrādāti;
 • Jūs neesat atcēlis savu piekrišanu jūsu personas datu apstrādei;
 • Jūs nepiekritāt jūsu personas datu apstrādei, taču šāda apstrāde ir nepieciešama mūsu likumīgo interešu dēļ;
 • Apstrādāt jūsu personas datus mums uzliek par pienākumu Eiropas Savienības un valsts tiesību akti.